• banner2-1
 • banner3-2
 • banner1-2
 • Сертификат

  Сертификат

  Поголемиот дел од нашите производи одобрени одобрување SOLAS. На оригиналниот сертификат може да бидат обезбедени за вас Со тек на вашата стока заедно.
 • професија

  професија

  Шангај Qiangang морска Индустриски копродукции, Ltd е обезбедување на морските безбедносни производи за 20 години. Ние сме запознаени со стандардната SOLAS и може да понуди на повеќето професионални совети за вас.
 • услуги

  услуги

  7 * 24 онлајн услуги. Непречена комуникација е еден од нашите силни страни. Прва класа по продажба на услуги ќе бидат искусни од нас.
 • 170622115252

ЗА НАС

QianGang е посветена на обезбедување на најдобрите производи и најдобрите услуги за нашите клиенти. Во споредба со профит, ние повеќе се грижат за односи со нашите клиенти. Ние веруваме долга и стабилна бизнис ќе ни обезбеди разумна добивка. И QianGang негува секој клиент, без оглед на тоа што тие се мали или големи, ние само се обидуваме се потрудиме да се добие вашето задоволство и ги одржуваме нашите бизнис здравјето и брзо расте.

 

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво