190N спасување морски возрасни

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Alibaba трговија осигурување, Paypal, итн
 • ФОБ Цена: $ 13.4 ~ $ 17.4
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација:

  ◆ Во согласност со SOLAS 1974 година, а последниот амандман

  ◆ ткаенина материјал: полиестер

  ◆ Пловни Материјал: EPE

  ◆ Пловни: ≥190N

  ◆ Големина: 480 * 280 * 560mm

  ◆ Тежина: <1.25KG

  ◆ додатоци: свирче, пријателот линија, кревање јамка.

  ◆ сертификат: CCS / EC

  пакување:

  13 парчиња спасување спакувана со картон, пакување големина: 71 * 71 * 91 cm


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи