скалилата пилотот

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Alibaba трговија осигурување, Paypal, итн
 • ФОБ Цена: $ 21.5 ~ $ 30 / парче
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација

  ◆ Број на моделот: ISO799-SX-LX

  ◆ структура: Комбинација Скали

  ◆ Дел: дрвени чекор

  ◆ Материјал: врба и гума

  ◆ отвор: 25mm

  ◆ должина: повеќе од 10 милиони

  ◆ Макс Количина на чекор: 30steps

  ◆ краток одбор: 525 * 115 * 28 или 30-60

  ◆ долго одбор: 1800 * 115 * 28

  ◆ растојание помеѓу две соседни чекори: 330 +/- 20mm

   

  пакување:

  ткаени торба


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи