Црвениот рака Flare

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Alibaba трговија осигурување, Paypal, итн
 • ФОБ Цена: $ 2 ~ 4 $ / PC
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација:

  ◆ Во согласност со SOLAS 1974 година, а последниот амандман

  ◆ интензитетот на светлината: 15000cd

  ◆ Големина: Ф27 * 145mm

  ◆ Брн боја: црвена

  ◆ Брн време: ≥60s

  ◆ Тежина: <0.17kg

  ◆ автентичност: 3 години

  ◆ сертификат: CCS / EC  

  пакување:

  60pcs / ЦТН,  38 * 22 * 20см,  10 / 10,55 KGS


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи