SOLAS литиум батерија живот јакна светло

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Alibaba трговија осигурување, Paypal, итн
 • ФОБ Цена: US $ 4,5 ~ US $ 6,5
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификации: 

  ◆ Во согласност со SOLAS 1974 година, а последниот амандман

  ◆ рачен прекинувач и вода автоматски

  ◆ illuminant: LED

  ◆ време Flare: повеќе од 8 часа                      

  ◆ прозрачна интензитет: повеќе од 0.75cd

  ◆ Флеш Фреквенција: 50-70 отчукувања / минута

  ◆ Батерија: Литиум батерија CR123A

  ◆ Тежина: ≤150g

  ◆ автентичност: 5 години

  ◆ сертификат: CCS / EC

  пакување:

  100pcs / ЦТН, 47 * 29,5 * 28.5CM, GW. 9 килограми


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи