• banner2-1
 • banner3-2
 • banner1-2
 • certifikatë

  certifikatë

  Shumica e produkteve tona miratuar miratimin SOLAS. Certifikata origjinale do të mund të jetë kusht për ju wiht mirat tuaja së bashku.
 • profesion

  profesion

  Shanghai Qiangang Detare Industrial Co, Ltd ka qenë furnizuar me produkte detare të sigurisë për 20 vjet. Ne jemi të njohur me standardin SOLAS dhe mund të ofrojnë këshilla më profesionale për ju.
 • Sherbime

  Sherbime

  7 * 24 shërbime online. komunikimi të qetë është një nga forcat tona. klasa e parë pas-shitjes shërbimi ju do të jetë me përvojë nga ne.
 • 170622115252

RRETH NESH

QianGang është e angazhuar për të siguruar produkte të mira dhe shërbime më të mira për klientët tanë. Krahasuar me fitim, ne më shumë kujdes në lidhje me marrëdhëniet me klientët tanë. Ne besojmë se biznesit të gjatë dhe të qëndrueshme do të na japin fitim të arsyeshëm. Dhe QianGang ushqej çdo klient, pa marrë parasysh se ata janë të vogla apo të mëdha, ne vetëm përpiqemi të mira tona për të marrë kënaqësinë tuaj dhe për të mbajtur shëndetin tonë të biznesit dhe në rritje të shpejtë.

 

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën