10 ose 15 minuta arratisjes Emergency aparatin e frymëmarrjes EEBD

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • FOB Çmimi: $ 70 ~ $ 100 / Set
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  ◆ Në përputhje me SOLAS 1974 dhe ndryshimin e saj të fundit

  ◆ Përdorimi për njerëzit, kur ikje emergjente, kjo është një lartë-performance pajisjet personale mbrojtëse të frymëmarrjes për t'i mbrojtur ata.

  ◆ Parimi i punës: uljen e gazit presion të lartë të gazit presion të mesëm në 0.6 ~ 0.9 MPa në cilindër, rrjedhin në kapuç për frymëmarrjes njerëzore.

  ◆ Certifikata: CCS / EC

  model THDF10-1 THDF15-1
  Vëllimi Air cilindër 2.2L 3L
  peshë ≤6kg ≤8.5kg
  kohëzgjatje ≥10mins ≥15mins
  presion normal të punës 210 Bar 210 Bar
  madhësia Paketimi 52 * 16 * 28cm 52 * 16 * 28cm
  Manometër mund të përdoret në mjedisin e errësirës mund të përdoret në mjedisin e errësirës
  ballik material pc, anti-mjegull material pc, anti-mjegull
  Tapes rregullueshme & rehatshëm rregullueshme & rehatshëm
  miratim CCS / EC CCS / EC

   

  Paketimi:

  1set / CTN, 52 * 16 * 28cm, 8 / 8.5KG

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products