190N xhaketë jetës detare të rritur

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • Çmimi FOB: $ 13.4 ~ $ 17.4
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  ◆ Në përputhje me SOLAS 1974 dhe ndryshimin më të fundit

  ◆ pëlhurë Materiali: poliestër

  ◆ Buoyancy Materiali: EPE

  ◆ Buoyancy: ≥190N

  ◆ Size: 480 * 280 * 560mm

  ◆ Pesha: <1.25KG

  ◆ Accessories: Whistle, linja buddy, heqjen loop.

  ◆ Certifikata: CCS / EC

  Paketimi:

  13 copë xhaketë jetës e mbushur me një kuti kartoni, paketim Madhësia: 71 * 71 * 91 cm


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products