6.8L Carbon Fiber cilindër vetë-përmbante aparatin e frymëmarrjes

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • FOB Çmimi: $ 300 ~ $ 380 / Set
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  ◆ Në përputhje me SOLAS 1974 dhe ndryshimin e saj të fundit

  ◆ Fushëveprimi: luftimin e zjarrit, industria kimike, ndërtimit të anijeve, industria e naftës, metalurgjisë, minierave, transportit dhe industritë e tjera

  ◆ Mjedisi fuqi: tymi i dendur, mungesa e oksigjenit dhe çdo gaz, gazit gripit, ndotja me avull e mjedisit të atmosferik 30 ℃ ~ 60 ℃, lagështia relative 0 ~ 100%, presioni atmosferik: 70 AKP në 125 AKP

  ◆ komponente kryesore: cilindra presion të lartë, valvula cilindër, reducer presion, lidhëse të shpejtë, valvula suppy, përballen me maskë të plotë, mat presion, alarmi, backplate, supet, parzmore, etj

  ◆ Certifikata: CCS / EC

  lloj

  Presioni punës

  cilindër Volume

  Presioni Alert

  Kohëzgjatja

  peshë

  Paketa Dimension

  cilindër

  material

  RHZK-5/30

  30Mpa

  5L

  5 ~ 6MPa

  50Mins

  ≤14Kgs

  77 x 30 x 49cm

  çelik

  RHZK-6/30

  30Mpa

  6L

  5 ~ 6MPa

  60Mins

  ≤15Kgs

  77 x 30 x 49cm

  çelik

  RHZKF-6.8 / 30

  30Mpa

  6.8L

  5 ~ 6MPa

  60Mins

  ≤10.5Kgs

  77 x 30 x 49cm

  Fiber karboni

  RHZKF-9/30

  30Mpa

  9L

  5 ~ 6MPa

  90Mins

  ≤11.5Kgs

  77 x 30 x 49cm

  Fiber karboni

  RHZKF-6.8 × 2/30

  30Mpa

  2 x 6.8L

  5 ~ 6MPa

  120Mins

  ≤17Kgs

  77 x 30 x 49cm

  Dyfishtë Carbon Fiber cilindër

   

  Paketimi:

  kuti e SCBA

  1set / CTN,  71 * 29 * 43cm,  21 / 22KG

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products