izolimin termik neoprene kostum gjallë zhytje

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • Çmimi FOB: $ 75 ~ $ 87
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  ◆ Në përputhje me SOLAS 1974 dhe ndryshimin më të fundit

  ◆ kryesore Materiali: CR Zgjeruar Neoprene Composite Metrazhe

  ◆ Design: buoyancy në thelb, mund të përdoren pa lifejacket. Nuk është një jastëk prapa, të mbajtur kokën mbi ujë.

  ◆ Accessories: dritë Lifejacket, bilbil, çelik parzmore çeliku.

  ◆ Madhësia: S: 1500-1650mm M: 1650-1800mm L: 1800-1950mm XL: 1950-2050mm

  ◆ termike mbrojtëse: Temperatura e trupit nuk do të jetë 2 ℃ më e ulët se temperatura normale pas immersing në 0 ℃ ~ 2 ℃ ujë statike për 6 orë.

  ◆ Certifikata: CCS / EC  

  Paketimi detaje:

  një kostum zhytje të paketuara në një qese dhe 2 copa të paketuara në një kuti kartoni

  Madhësia Paketimi: 62 * 53 * 39cm, NW. 12kg, GW. 13.4kg.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products