shkallë litar piloti

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • FOB Çmimi: $ 21.5 ~ $ 30 / copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim

  ◆ Numri Model: ISO799-SX-LX

  ◆ struktura: Ladders Kombinimi

  ◆ Pjesa: Hapi druri

  ◆ Materiali: shelg dhe gome

  ◆ grykë: 25mm

  ◆ Gjatësia: më shumë se 10M

  ◆ Max Qty e hapi: 30steps

  ◆ Board Short: 525 * 115 * 28 ose prej 30 deri 60

  ◆ Board gjata: 1800 * 115 * 28

  ◆ Largësia midis dy hapa fqinje: 330 +/- 20mm

   

  Paketimi:

  endura qese


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products