Ndizet Red Hand

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • FOB Çmimi: $ 2 ~ $ 4 / PC
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim:

  ◆ Në përputhje me SOLAS 1974 dhe ndryshimin më të fundit

  ◆ Intensiteti Light: 15000cd

  ◆ Size: Ф27 * 145mm

  ◆ Burn Ngjyra: e kuqe

  ◆ Burn kohë: ≥60s

  ◆ Pesha: <0.17kg

  ◆ vlefshmërisë: 3 vjet

  ◆ Certifikata: CCS / EC  

  Paketimi:

  60pcs / CTN,  38 * 22 * 20CM,  10 / 10.55 KGS


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products