SOLAS bateri litium xhaketë jetës lehta

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • FOB ÇMIMI: US $ 4.5 ~ US $ 6.5
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet: 

  ◆ Në përputhje me SOLAS 1974 dhe ndryshimin më të fundit

  ◆ switch manual dhe ujit automatike

  ◆ ndriçues: LED

  ◆ kohë Flare: më shumë se 8 orë                      

  ◆ Intensiteti i dritës: më shumë se 0.75cd

  ◆ Flash Frekuenca: 50-70 herë / minutë

  ◆ Battery: Lithium bateri CR123A

  ◆ Pesha: ≤150g

  ◆ vlefshmërisë: 5 vjet

  ◆ Certifikata: CCS / EC

  Paketimi:

  100pcs / CTN, 47 * 29.5 * 28.5CM, GW. 9 kg


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products