Lloji Një jetë SOLAS trap, hedhin jashtë bordit

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 10 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Alibaba Trade Assurance, Paypal, etj
 • Çmimi FOB: $ 737 ~ $ 2245
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features & Specifikimet
  1. Sistemi Inflacioni aktivizohet nga linja piktorit e kuti kur është e nevojshme.
  2. Inflacioni Gas nga CO2 cilindër
  3. International portokalli, kulm të dyfishtë layered me panele Recto-reflektuese
  4. Rain mbledhja e ujit hendek
  5. Ventilimit dhe vëzhgimi portit
  6. ballasted stabilizimit xhepa të mëdha periferike
  7. hapur plotësisht e hyrjes me shkallë të pajisur me konvikt dhe rimorkimi pajisje. Të 10 deri në 35 versione të personi të përfshijë gjithashtu një hyrje shtesë përsëri me devijim të pajisur për konvikt nga deti.
  8. e jashtme dhe të brendshme lifelines përdoret gjithashtu si mbajtësit e dorës
  9. qendrat e plotë ndërkombëtar të shërbimit
  10. vendosje lartësia max: 36m mbi nivelin e detit ose më e lartë me kërkesë të veçantë
  11. Kodi LSA miratuar një paketë ose B
  12. kuti përfshin djep, rrip & operacion linjë

   

  formë tetëkëndësh gjatë Tetëkëndësh
  Max Persons 6 8 10 12 15 16 20 25 30 35
  Gjatësia (mm), ± 1000 2170 2460 2730 2990 3300 3350 4390 4770 5576 6070
  Gjerësia (mm), ± 1000 2170 2460 2730 2990 3300 3350 3040 3370 3275 3540
  Lartësia (mm), ± 50 1250 1300 1400 1400 1500 1500 1500 1500 1600 1700
  Presioni punës, kPa 13.3
  Cilindër Volum (L) x Sasia 4 mm 1 5 x 1 6 cm 1 7.5 mm 1 9 x 1 9 x 1 6 cm 2 7 x 2 9 x 2 12.5 × 110 × 1
  Cilindër Volume, g CO2 ± 500 2400 3000 3600 4400 5400 5600 3500 4200 5600 8000/6200
  N2 ± 200 200 250 250 300 370 400 240 280 400 600/400
  Paketimi Size Dia (mm) 545 545 615 615 675 675 700 730 730 745
  Gjatësia (mm) 1045 1045 1090 1090 1135 1135 1285 1440 1440 1485
  Total Pesha, kg ≤ 78 90 107 122 137 142 170 185 198 220

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products